Vedoucí prodeje - junior

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte obchodního ducha a jste prozákaznicky orientovaný? Vedení týmu Vám není cizí a chtěli byste své vůdčí schopnosti uplatnit na pozici, kde Váš potenciál ocení?

Pro našeho klienta, který je přeborníkem na trhu v oboru topení, vody, plynu, inženýrských sítí a koupelen s více než 25letou tradicí, hledáme Vedoucího Prodeje, který převezme vedení malého týmu.
Budete mít na starost řízení chodu koupelnového studia a vedení malého pětičlenného týmu nadšených prodejců. Budete zodpovídat za obchodní výsledky celého týmu a aktivně se zapojovat do prodeje, protože dobrý leader jde svým podřízeným příkladem. Složitější záležitosti, jako personální věci nebo vzhled vystavených kójí budete řešit s manažerem a vedoucím pobočky. Společně se svým týmem budete posouvat společnost vpřed a vytvářet zákazníkům příjemné prostředí, do kterého se budou chtít vracet.

Profil kandidáta

Jako ideální kandidát byste měl/a mít alespoň 1-2 roky praxe z obchodu a vedením kolektivu. Nebudete mít na starost desítky zaměstnanců, ale vědět, jak motivovat a vést menší tým je nezbytné. Určitě pro Vás bude velkou výhodou, pokud máte zkušenosti z koupelnového nebo kuchyňského prostředí, ale není to nezbytností. V neposlední řádě byste měl/a být silná vůdčí osobnost a týmový hráč, který svůj tým nejen povede, ale i podpoří v těžkých situacích. Praxe jsou jedna věc, ale osobnost hraje silnou část role také.

Nabízíme

Nabízíme Vám stabilní zaměstnání, přátelský kolektiv plný nadšených profesionálů, transparentní a motivující systém ohodnocení, 2 dny sick days, motivační sleva na veškerý sortiment, stravenky ve výši 90,-, Cafeteria Systém ve výši 6000,- za rok, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc a další finanční odměny za pracovní výročí, uzavření sňatku, narození dítěte apod.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Horčičková
ID: 4123755  Datum zveřejnění: 16.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.