Power BI Specialist with CZ+ENG - full-time/part-time

Praha

Popis pozice

Hledáš novou výzvu, ve které můžeš uplatnit své zkušenosti s Power BI?
Vyznáš se v datech a baví Tě práce s nimi?
Chtěl/a bys s námi pracovat na zajímavých projektech? Pak hledáme právě tebe.
Co tě konkrétně čeká:

  • Správa a vývoj nástrojů reportingu (Power BI)
  • Sběr a analýza e-commerce dat, jejich interpretace, prezentace a extrapolace
  • Tvorba pravidelných reportů (týdenní a měsíční)
  • Interpretace získávaných dat pro kontinuální rozvoj E-commerce služeb a produktů
  • Vyhodnocování KPI
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními
  • Velká část práce je ad-hoc, analýzy se vytváří dle aktuálních témat a problémů

Profil kandidáta

  • Nutná znalost Power BI a Excel
  • Umění se zaměřit na detail
  • Analytické schopnosti
  • Pokročilou znalost AJ

Nabízíme

  • Kdy se k nám můžeš přidat? Čím dřív, tím lépe!
  • Pozice je na full - time / part - time (min. 30 hodin měsíčně), vše je o domluvě.
  • Práce na HPP, nebo na IČO.
  • Flexibilní pracovní doba s možností občasnými HO
  • Máme fajn kolektiv – občas si zajdeme společně na pivo, už jsme byli na firemním golfu nebo beach volejbalu a pořádáme různé společné akce.
  • Vedle těch vzdělávacích máme i benefity pro vlastní potřebu – můžou to být třeba stravenky nebo karta Multisport, se kterou se dostaneš do většiny fitek a bazénů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Yuliia Shevtsova
ID: 4124567  Datum zveřejnění: 17.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.