Regionální obchodní zástupce

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro tradiční českou společnost, zabývající se prodejem brýlí hledámé nového kolegu na pozici Regionální obchodní zástupce!

Jedná se o prodej značek Horsefeathers, Prague, Mondoo a Bonlux.

  • udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky

  • rožšiřování služeb u stávajících zákazníků

  • akvizice nových zákazníků

  • prodej značkových brýlí Horsefeathers, Prague, Mondoo a Bonlux.

  • pravidelný reporting

Profil kandidáta

  • obchodní zkušenosti

  • komunikativnost, prodejní dovednosti

  • reprezentativní vystupování

  • pečlivost, spolehlivost a flexibilitu

  • zkušenosti s prodejny optiky výhodou

  • ochota pracovat na IČO

Nabízíme

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení: 60 000 - 80 000 Kč

  • zaměstnání na IČO

  • možnost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti

  • flexibilní pracovní doba

  • rodinné pracovní prostředí

  • nástup možný IHNED

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4125116  Datum zveřejnění: 19.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.