Disponent/dispečer mezinárodní dopravy

Karlovarský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti logistiky, komunikací s dopravci a řidiči? Domluvíte se bez problému v německém jazyce?

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu na pozici Disponent/dispečer. Místo výkonu práce může být v Karlovarském či Ústeckém kraji!

  • plánování tras s ohledem na vytíženost vozidel, kontrola průběhu přepravy

  • řízení přepravy v reálném čase (denní komunikace s řidiči, řešení mimořádných situací)

  • komunikace se zákazníky

  • přijímání objednávek přeprav a řízení procesu zakázky

  • vedení příslušné dokumentace a evidence

  • zadávání dat do interního informačního systému

  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné pozici min.1 rok, v dopravní společnosti výhodou

  • velkou výhodou pro Tebe bude znalost ADR

  • německý jazyk na komunikativní úrovni

  • dobré uživatelské znalosti práce na PC (zvláště MS Office, Excel)

  • časová flexibilita

  • dobré organizační a komunikační schopnosti

  • zvládání stresových situací

Nabízíme

  • velmi dobré mzdové ohodnocení dle zkušeností a dovedností

  • pracovní doba: 1.směna + pohotovosti

  • 25 dnů dovolené

  • příspěvek na stravování

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • mobilní telefon, notebook i k soumromým účelům

  • možnost HO, flexibilní pracovní doba

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4125121  Datum zveřejnění: 19.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.