Elektro projektant - bez cestování

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do Evropského operačního centra v Ostravě hledáme kandidáta na pozici elektro projektant. Na této pozici budete pracovat na zajímavých projektech, tvořit elektrotechnickou dokumentaci řídicích systémů, projektovat a navrhovat technická řešení. Pojďte pracovat k našemu klientovi a věnujte se vytváření budoucnosti, v níž inovativní digitální technologie umožní lepší přístup k čistší energii.

  • Návrh technického řešení a tvorba elektrotechnické dokumentace řídících systémů, měření a regulace

  • Vedení projektů

  • Projektování rozváděčů

  • Návrh prvků a obvodů měření a regulace

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ oboru "Průmyslová automatizace / Měřící a řídicí technika" apod.

  • Máte již předchozí zkušenost v oboru

  • Hovoříte anglicky na komunikační úrovni (B1 a vyšší)

  • Máte zodpovědný přístup k práci

  • Jste proaktivní v komunikaci s partnerem

Nabízíme

  • Roční finanční bonus

  • Možnost práce z domu (Home Office)

  • Stravenkový paušál

  • Pružná pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené

  • Možnost dalšího kariérního rozvoje (kariérní plán pro každého zaměstnance)

  • Kancelář v centru Ostravy (dostupný vlak, autobus, tramvaj)

  • Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu

  • Jazykové kurzy – skupinové i individuální

  • Notebook

  • Mobilní telefon

  • Pracovní volna při mimořádných událostech (svatba, narození dítěte, pohřeb, dárcovství, stěhování)

  • Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura)

  • Firemní akce (Vánoční večírek, Family day, Career days, teambuildingy a další)

  • Zvýhodněné volání i pro soukromé účely

  • Active Pass Card – sportovní a odpočinkové aktivity

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Slevy u našich partnerů (nákup automobilů, vlaková doprava, zájezdy atd.)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4125574  Datum zveřejnění: 19.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.