Projektový manažer – vybudování nového výrobního závodu

Praha

Popis pozice

Nabízíme pracovní příležitost v TOP managementu pro technicky založené projektové manažery s pokročilou znalostí angličtiny, kteří by rádi pracovali ve velké mezinárodní společnosti zabývající se výrobou nábytku, která má skvělou pověst a váží si svých zaměstnanců.

Vzhledem ke zvyšování objemu výroby by Vaším úkolem bylo vybudovat od A do Z nový výrobní závod podle principu průmyslu 4.0. Řídil a motivoval byste vlastní tým, se kterým byste spolupracoval na vývoji a řídil technickou i finanční stránku projektu. Pozice je vhodná pro zkušené projektové manažery ideálně ze strojírenství. Spolupráce možná na HPP i IČO. Nástup možný ihned nebo dohodou.

  • vytvořit a implementovat plán

  • upřesnit povinnosti, role a funkce členů týmu

  • dávat jasné pokyny svému týmu

  • podporovat návrhy členů týmu, oceňovat jejich úsilí a odpovídajícím způsobem je odměňovat

  • odpovědnost za úspěšnou a včasnou realizaci investičního projektu

  • odpovědnost za řízení rizik spojených s projektem; nemělo by docházet k přerušení výroby

  • odpovědnost za řešení případných konfliktů

  • reportování zahraniční centrále o stavu projektu včetně peněžních toků a dodržování časového harmonogramu

  • informovat centrálu o všech rizicích souvisejících s projektem

Profil kandidáta

  • zkušenosti s řízením projektů ideálně ve strojírenství

  • znalost principu průmyslu 4.0

  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni je nezbytná pro reporting zahraniční centrále

  • schopnost získat si respekt lidí kolem sebe a být zároveň i dobrým týmovým hráčem

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • roční bonusy

  • mimořádné bonusy za vysoké nasazení

  • flexibilní pracovní doba

  • notebook a mobil

  • stravenky

  • penzijní připojištění

  • jazykové kurzy

  • smlouva na HPP nebo spolupráce na IČO

  • nástup možný ihned či dohodou

  • velmi moderní a nadstandardně vybavené kanceláře v Praze nacházející se přímo nad showroomem společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4126804  Datum zveřejnění: 21.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.