Obchodní zástupce pro německý trh

Praha

Popis pozice

Společnost s přátelským pracovním prostředním vyrábějící garážová vrata, hledá do svého týmu obchodního zástupce, který bude mít na starost obchodní činnost v Německu. Ideální kandidát by měl mít předchozí zkušenost s vyhledáváním nových obchodních příležitostí, pokročilou znalost němčiny a měl by být ochoten autem vycestovat na 1-2 týdny v měsíci do Německa. Pozice je vhodná pro muže i ženy z celé ČR. Preferovaná lokalita je však v blízkosti německých hranic. Společnost Vám na oplátku nabídne maximální flexibilitu a svobodu, odpovídající platové ohodnocení (fix + bonusy) a mnoho dalších příjemných benefitů.

  • reprezentace společnosti u zákazníků ve svěřeném regionu (Německo)

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí u stavebních a montážních společností

  • rozvíjení potenciálu u stávajících zákazníků

  • plnění plánovaného obratu

  • sledování trhu

  • maximální péče o zákazníky

Profil kandidáta

  • ochota cestovat autem do Německa na 1-2 týdny v měsíci

  • znalost němčiny na pokročilé úrovni

  • proaktivní obchodník, kterého baví akvizice

  • výhodou Vám bude orientace v technických dokumentacích

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení ve výši 40 000 – 50 000 Kč

  • nezastropované kvartální bonusy

  • 25 dní dovolené

  • 3 dny zdravotního volna

  • možnost pracovat z domova (do kanceláře pojedete pouze občas na porady)

  • zahraniční služební cesty

  • stravenky

  • flexi pasy

  • telefon, notebook a služební vůz

  • příspěvek na jazykové vzdělávání

  • flexibilita – práci si můžete sami rozvrhnout a naplánovat

  • přátelské pracovní prostředí

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4127364  Datum zveřejnění: 22.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.