Skladník v Liberci - denní 12ctky, super mzda + stravenky

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti ze skladu?

Nevadí Vám denní 12ti hodinové směny?

Pak jsi ten, koho hledáme :)

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?

  • Provádět a zajišťovat příjem i výdej materiálu dle dodacích listů

  • Vystavovat reklamace pro tuzemské i zahraniční dodavatele

  • Přebírat a kontrolovat materiál od dopravců

  • Provádět namátkové denní inventury skladu + další inventury sklad dle ročního plánu

Profil kandidáta

KOHO HLEDÁME?

  • Vzdělání: vyučen/ SŠ

  • Odborná praxe: zkušenosti z oboru logistiky/skladu

  • IT dovednosti: uživatelsky PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost IS HELIOS, SAP výhodou

  • Osobnostní předpoklady: komunikativní povaha, aktivní zájem učit se nové věci, schopnost práce v týmu, slušné a korektní vystupování, analytické myšlení, důslednost, zodpovědnost

  • VZV výhodou, Řidičský průkaz B podmínkou

Nabízíme

CO NABÍZÍME?

  • motivující nástupní mzdu od 24 000 Kč

  • práci v příjemném prostředí ve firmě se zakázkovou výrobou

  • mladý kolektiv lidí

  • stravenky

  • příspěvek na dopravu pro mimoliberecké

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4128601  Datum zveřejnění: 23.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.