Operátor/závozník na 1 směnu!

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro českou rodinnou firmu se sídlem v Třebechovicích hledám šikovného a pracovitého kadidáta na pozici Operátora/závozníka.

Na věku nezáleží, důležitá je pracovitost, spolehlivost a zkušenost z výrobního prostředí (výroba, sklad atd.)

Náplň práce:

  • zásobování strojů výrobním materiálem

  • příjem materiálu na sklad, práci s VZV, vykládky a nakládky zboží

  • jednoduchá údržba strojů (např. na recyklování materiálu)

  • příprava výrobků na stružení (upevnění do přípravku, samotné stružení, kontrola s pomocí měřidel)

  • odvoz materiálu na další povrchové úpravy (jezdí se dodávkou)

Profil kandidáta

  • SOU vzdělání (technické)

  • praxe ve výrobě (obsluha strojů, zásobování výrobníc linek atd.)

  • řp. B

  • zkušenosti s vzv výhodou

  • spolehlivost, loajalita, pracovitost

Nabízíme

  • práci na 1 směnu (6:30 - 15)

  • pestrou práci bez stereotypů

  • fixní plat s možností růstu po zapracování

  • 13. plat

  • příspěvek na stravování

  • sickdays

  • rodinnou atmosféru a férové jednání

Zaujala Vás nabídka? Pro více info se přihlaste přes "odpovědět".

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4129035  Datum zveřejnění: 25.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.