Manažer IT oddělení | až 100 000 Kč + služební vůz

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného IT manažera, který má praktickou zkušenost s informačním systémem IFS. Čekávás rozmanitá práce spočívající v implementaci nového IS, zefektivňování procesů oddělení a vedení svého týmu. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a celou řadu benefitů.

  • řídí provoz informačních systémů a zodpovídá za jejich fungování a bezpečnost

  • vede oddělení IT specialistů

  • odpovídá za implementaci nových IS (IFS, RON), odpovídá za systém bezpečnosti informací

  • odpovídá za údržbu a rozvoj SW a HW

  • zajišťuje sběr dat, správu dat a jejich archivaci

  • zajištuje nákup zařízení

Profil kandidáta

  • vzdělání v oboru IT

  • praxe alespoň 3 roky na vedoucí pozici v IT oblasti

  • praktické zkušenosti s implementací ERP systému IFS

  • schopnost vést tým

  • komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • atraktivní mzda + prémie

  • služební vozidlo

  • smlouva na dobu neurčitou

  • 5 týdnů dovolené

  • závodní stravování

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek k jubileu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4130621  Datum zveřejnění: 27.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.