Obchodní konzultant - SW řešení

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s obchodní činností, ideálně z oboru státní správy? Orientujete se v oboru informačních technologií a SW řešení?

Pokud ano, neváhejte nám zaslat Váš životopis!

  • Péče o stávající zákazníky ze segmentu státní správy

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • Nabízení SW řešení, následné vypracovávání obchodních nabídek a vyjednávání o smlouvách

  • Pravidelná komunikace ohledně SW řešení s kolegy z vývojového oddělení

  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Profil kandidáta

  • Komunikativnost a ochotu pracovat flexibilně dle potřeby

  • Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni výhodou, ne podmínkou

  • Přehled a základní znalosti o informačních systémech

  • Zkušenosti ze segmentu státní správy velkou výhodou

  • V neposlední řadě i nutnost vlastnit řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Velmi zajímavá mzda dle zkušeností a dovedností

  • Spoluúčast na zajímavých projektech pro prestižní zákazníky nejen ve státní správě a samosprávě

  • Flexibilní pracovní doba, možnost HO

  • Služební automobil, notebook, tel. i k soukromým účelům

  • Příspěvek na sportovní aktivity

  • Přípěvek na penzijní pojištění

  • Snídaně přímo na pracovišti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4131506  Datum zveřejnění: 28.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.