Servisní technik Praha

Praha

Popis pozice

Hledáte stabilní a zároveň různorodou práci, lokalita Praha 22 Uhříněves Vám vyhovuje? V servisní činnosti stavební techniky se cítíte jako ryba ve vodě? Vyhovovala by Vám práce v terénu i na dílně (hydraulika, mechanika)? Umíte pružně reagovat na vzniklé situace? Zaujaly Vás tyto řádky a máte chuť se zdokonolavovat pak nám o sobě dejte vědět. Těšíme se na Vaše reakce.

  • Provádění diagnostiku závad.

  • Evidence servisní dokumentace a záznamů o údržbě techniky.

  • Kontrola platnosti revizí techniky.

  • Objednávání náhradních dílů na opravy.

  • Předávání a přebírání techniky zákazníkům a poskytovat jim základní zaškolení k obsluze techniky.

  • Občasně zavážet techniku k zákazníkovi.

  • Zodpovědnost za funkčnost stroje v průběhu pronájmu (telefonické či osobní poradenství).

  • Zajišťovat servis techniky k pronájmu.

  • Zaručit se za technickou způsobilost pronajaté techniky.

Profil kandidáta

  • Český jazyk (plynule slovem i písmem) podmínkou

  • Praxe v servisní činnosti na obdobné pozici

  • Ukončené SOU, ideálněv technické zaměření nebo obor automechanik

  • Manuální zručnost oprav stavební techniky

  • Aktivní řidič/ka – platný ŘP sk. B, výhoda skupina B+E

  • MS office uživatelsky (Outlook), znalost MS Dynamics výhodou nikoliv podmínkou

  • Vyhláška §50 výhodou a oprávnění na vysokozdvih také výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci na HPP v Praze 22 Uhříněvsi u největší společnosti v oblasti pronájmu techniky na světě

  • Možnost uplatnit své zkušenosti v oblasti servisní činnosti stavební techniky

  • Odpovídající mzdové ohodnocení

  • Zajímavé benefity, např.: příspěvek na stravování, Multisport karta, vitamínový program, zaměstnanecká sleva, dovolená navíc, zdravotní volno "sick day", odměna za mimořádný výkon, soutěž zaměstnanec roku, teambuilding a mnoho dalšího: příspěvek na svatbu, narození dítěte, životní jubileum zaměstnance a samozřejmě pracovní oděv

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4131508  Datum zveřejnění: 28.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.