Skladník – až 28.000 Kč, nábor přímo do kmene!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jsme celosvětovým lídrem v oblasti komunikačních technologií, a právě teď hledáme mezi sebe nové kolegy, kteří mají zkušenosti s prací ve skladu a chtějí získat novou práci. Tak se ozvěte, těšíme se na Vás!
Co budete Vaší náplní práce?

  • Zásobování linky materiálem.

  • Skladování materiálu.

  • Shromažďování, identifikace a report vadných kusů.

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenost ve skladu.

  • Ochotu pracovat na dvousměnný nebo třísměnný provoz.

  • Průkaz na VZV výhodou, ne podmínkou!

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Nástup přímo do kmene – nejedná se o agenturní zaměstnávání.

  • Mimo základní mzdu dostanete každý měsíc bonus 2 000 Kč!

  • Za noční směny si vyděláte navíc 1 500 Kč měsíčně!

  • Po zaučení navýšení mzdy o více než 2 000 Kč!

  • Práci v čistém, tichém a moderním prostředí.

  • Skvělou dostupnost – jezdí k nám různé přímé spoje (E50, E75, 77,..) nebo můžete využít parkoviště v areálu společnosti.

  • Širokou škálu benefitů – 25 dní dovolené, 10minutová placená přestávka navíc, závodní stravování, na které svým zaměstnancům přispíváme, čtvrtletní odměny a bonusy a spoustu dalších výhod!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4131509  Datum zveřejnění: 28.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.