Aplikační specialista/SAP pro Business Systems tým

Praha-východ, Česko

Popis pozice

Zajímá vás výroba vakcín a chcete být součástí něčeho, co má smysl? Je pro vás zajímavá i IT stránka věci?

Náš klient, jehož zaměstnanci jsou špičky ve svém oboru, nyní hledá do svého Business Systems týmu aplikační specialisty se zaměřením na SAP ve farmaceutické výrobě.
Do 3 členného týmu oddělení Business Systems hledáme specialistu, který má zkušenosti nejlépe z výrobní firmy a má prokazatelnou praxi s moduly material managementu.

  • spoluúčast na implementaci ERP systému SAP, správa Master Dat a podpora systémových uživatelů (2nd level)

  • spolupráce na tvorbě dokumentace (validace, manuály apod.)

  • vedení dalších IT projektů, podílení se na zadávání modifikací systému, testování nových procesů a příprava testovacích scénářů

  • školení IT personálu a uživatelů ostatních oddělení, jejich další podpora

Profil kandidáta

  • znalost nákupních procesů v systému SAP ideálně s přesahem do FI modulu (SAP MM, FICO)

  • zkušenosti se správou autorizací v systému SAP

  • praktické zkušenosti s implementací a podporou systému SAP

  • pokročilou znalost MS Office

  • základní povědomí o podnikové ekonomice a zkušenost z výrobního závodu

  • AJ na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními dodavateli jak ústně, tak písemně)

Nabízíme

  • zodpovědnou a rozmanitou práci ve špičkovém biotechnologickém výrobním závodě
  • podílet se na výrobě vakcín nové generace
  • kolektiv zkušených kolegů
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou od začátku spolupráce
  • příspěvek na dopravu nebo možnost využití svozového autobusu z/do Prahy (Želivského, Eden, Chodov), Uhříněvsi a Říčan
  • zvýhodněné firemní stravování (jídelna v areálu firmy, každý den výběr ze tří velmi kvalitních jídel)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick-dny
  • firemní vzdělávání
  • fyzioterapii a možnost využití firemní tělocvičny
  • příspěvek na Multisport kartu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4131641  Datum zveřejnění: 29.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.