Sales Specialist

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáme nového kolegu na pozici Sales Specialist pro největší IT akademii ve střední a východní Evropě. Čeká Vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, a to ve stabilní nadnárodní společnosti zabývající se IT vzděláváním.

  • Péče o nejvyšší kvalitu služeb zákazníkům, tj. o naše potenciální studenty

  • Poskytování informací a řešení problémů zákazníků prostřednictvím různých kanálů - telefonu, e-mailu specializovaného softwaru

  • Příprava smluv a dohod, vedení agendy týkající se vzdělávácích kurzů

  • Každodenní správa nástrojů podporujících prodej a provoz;

  • Udržovat pravidelné vztahy s našimi klienty a pomáhat řešit jakékoli problémy spojené s platbami a účastí na kurzech

Profil kandidáta

    • Nejlépe 1 rok zkušeností s prodejem koncovým zákazníkům (B2C)

    • Angličtina na střední úrovni

    • Hledáme ambiciózního, komunikativního a energického člověka, který se nebojí výzev a nových příležitostí

    • Zájem o oblast IT a zákaznický servis

    • Ochota rozvíjet dovednosti a učit se

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti s více než 100 zaměstnanci v 8 zemích

  • Příležitost zapojit se do mezimárodního businessu

  • Atraktivní bonusový systém v závislosti na výkonu

  • Možnost práce na home office

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4132095  Datum zveřejnění: 29.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.