Prodejce ovoce a zeleniny – využijte svých zkušeností v oboru

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Umíte prodávat a spokojený zákazník je pro Vás na prvním místě? Znáte segment ovoce a zeleniny, a tak dokážete dobře pochopit, co po Vás zákazníci chtějí? Jste komunikativní člověk, na kterého se dá spolehnout, a domluvíte se anglicky? Tak mi o sobě dejte vědět a získejte dobrou práci.
V práci budete:

  • Komunikovat se stávajícími zákazníky (obchodní řetězce, maloobchody).

  • Prodávat ovoce a zeleninu na dálku (přes email nebo telefon), ale i osobně u zákazníka.

  • Vést obchodní jednání.

  • Spolupracovat s kolegy z různých oddělení ve firmě.

Profil kandidáta

Hledáme někoho, kdo má:

  • Praxi jako prodejce ovoce nebo zeleniny.

  • Prozákaznický přístup a dokáže flexibilně reagovat na požadavky.

  • Komunikativní úroveň angličtiny.

  • Dobré organizační schopnosti a kope za tým.

Nabízíme

Za práci dostanete:

  • Stabilní práci a smlouvu na dobu neurčitou.

  • Pěknou mzdu dle zkušeností a bonusy k tomu.

  • Kariérní růst a vzdělávání.

  • Dotované jídlo a občerstvení.

  • Navyšující se dovolenou podle doby strávené ve firmě.

  • Kafeteria systém.

  • Týmové a firemní aktivity.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tomáš Sirý
ID: 4132258  Datum zveřejnění: 29.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.