Soustružník CNC

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, strojírenskou společnost Nýřanech hledáme soustružníky se zkušenostmi na CNC strojích, kterým vyhovuje vyrábět velké série a pracovat na 3 směny. Pozice je vhodná i pro absolventy.

  • Obsluha a nastavování CNC soustruhů, včetně nahrávání programů

  • Soustružení jednotlivých polotovarů v hromadných sériích

  • Obsluha více strojů najednou

  • Používané systémy - Fanuc/Sinumerik

  • Práce na 3 směny

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru obráběč kovů - vzdělání může být nahrazeno příslušnou praxí

  • Pozice je vhodná i pro absolventy

  • Zkušenosti na CNC strojích

  • Spolehlivost

  • Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • Mzda od 170Kč/hod podle zkušeností

  • 15Kč/hod příplatek za odpolední směnu

  • Příplatek 25% za noční směnu

  • Týden dovolené navíc

  • Stravenky v hodnotě 100Kč

  • Ovocné dny

  • Občerstvení na pracovišti zdarma

  • Místo ve stabilní, strojírenské společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4132658  Datum zveřejnění: 30.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.