Zámečník - nástup rovnou do kmene!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro významného zaměstnavatele v MSK hledáme nové pracovníky na pozici ZÁMEČNÍK s nástupem rovnou do kmene! Pokud si orientujete v technické dokumentaci a máte už nějakou zkušenost se zámečnickými prácemi, neváhejte nám zaslat Váš životopis!
  • nástup rovnou do kmene společnosti
  • provádění zámečnických prací
  • mechanické opravy strojního zařázení a strojních součástek
  • práce s materiálem, boušení, a případně také svařování

Profil kandidáta

  • vzdělání v technickém oboru
  • znalost čtení technické dokumentace
  • profesní průkazy (svářečský, paličský, vazačský, jeřábnický) - výhodou
  • ochota pracovat ve směnném provoze

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • příspěvek do Cafetérie
  • roční a kvartální bonusy
  • pravidelná profesní školení a obnova průkazů
  • příspěvek na pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4133848  Datum zveřejnění: 2.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.