Elektromechanik §6 | Ostrava - víkendy volné

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledá se šikovný elektro pracovník údržby s vyhláškou 50 §6, který je ochoten pracovat na 3 směný provoz (víkendy volné). Pracujte ve stabilní firmě s fajn partou kolegů a benefitním systémem. Posílejte CV na [email protected]. Ráda se s vámi pobavím nad detaily pracovní pozice. :-)

  • preventivní údržba přidělených strojů a zařízení

  • řešení náhlých oprav a krizí na strojních zařízení

  • práce na 3 směny - ranní, odpoledí, noční (víkendy volné)

Profil kandidáta

  • vyhláška 50/78 Sb., (min. § 6 nebo vyšší)

  • vzdělání elektro, základy automatizace, pneumatiky

  • praxe min. 2 roky (automitive výhodou)

  • zkušenost s preventivní údržbou výhodou

  • mechanická zručnost

  • ochota pracovat na 3 směnný provoz

Nabízíme

  • adekvátní mzda s měsíčními odměnami za dobře odvedenou práci

  • příplatky za přesčasy

  • 5 týdnů dovolené

  • příspevěk na stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • flexipassy (pravidelný příspěvěk na kulturu, zdraví, popř. dovolenou)

  • fazykové kurzy AJ

  • moderní pracoviště

  • příjemný kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4134107  Datum zveřejnění: 2.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.