Produktový manažer

Praha

Popis pozice

Vyhovuje vám elektrotechnické prostředí celosvětové firmy?
Rádi byste byli součástí firmy kde budete mít volnost a prostor pro vlastní nápady?
Pokud máte zkušenosti z pozice produktového manažera/aplikačního inženýra, tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

  • budete komunikovat se zákazníky a navrhovat co je možné realizovat

  • analyzovat konkurenční trh

  • definovat chybějící produkty a aplikace v portfoliu a pracovat s týmem na jeho vývoji

  • v budoucnu dostanete možnost podílet se na vybudování aplikačního centra

  • 1x - 2x do měsíce vycestujete na pobočku v rámci EU

  • komunikovat s různými odděleními napříč světem

Profil kandidáta

  • alespoň krátká zkušenost na obdobné pozici výhodou

  • komunikativní anglický jazyk, úroveň alespoň B2

  • bonusem bude zájem o obnovitelné energie

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí

  • možnost být inovativní

  • vzdělávací kurzy, školení

  • kariérní růst

  • roční bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • home office

  • stravenky

  • multisport karta

  • sleva na firemní produkty

  • další..

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4136408  Datum zveřejnění: 5.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.