Společnost LEGO hledá brigádníky!(balič)

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáte přivýdělek? Kladenský závod světoznámých stavebnic LEGO hledá nové parťáky na brigádu!
Náplní Vaší práce bude: obshluha balící linky, vkládání částí do krabic, skládání krabic, kontrola kvality, doplňování materiálu do zásobníků. Nasazování elementů do stroje k potisku a také kompletace výrobku.

Profil kandidáta

Směny si zde můžete plánovat dle Vaší potřeby Pondělí - Neděle.

Požadujeme odpracovat nejméně tři dny v týdnu.

Docházet můžete na ranní nebo noční směny.

Směny jsou dvanácti hodinové - ranní od 7:00 hod. do 19:00 hod a noční od 19:00 hod. do 7:00 hod.

Požadavkem je Vaše pečlivost a spolehlivost.

Také je třeba plnoletost a čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Pracovní smlouvu na DPČ.

Mzdu 147 Kč/hod. + zákonné příplatky za víkendy a noční směny.

Dále bonus 14 Kč/hod. za splnění Vaší docházky.

Ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za 17 Kč, výběr budete mít výběr z několika možností.

Pokud budete dojíždět autem máte možnost parkovat v areálu.

Do práce Vám pomůžeme svozovým autobusem, který budete mít zcela ZDARMA a to z měst: RAKOVNÍK a BEROUN.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4136410  Datum zveřejnění: 5.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.