Technicko-obchodní zástupce pro Severní Čechy

Ústecký kraj

Popis pozice

Jste zkušeným obchodníkem s technickým zaměřením a hledáte práci, kde se nebudete nudit?

Do úspěšné výrobní a obchodní společnosti hledáme obchodního zástupce, který bude prodávat řešení klientům na míru.
Vaší náplní práce bude rozvíjení nových a stávajících obchodních příležitostí a identifikace potřeb klientů v severních Čechách. Důležité je poznat potřebu klienta a navrhnout mu to nejlepší řešení.

  • zajišťování poptávkové a nabídkové činnosti výrobků společnosti

  • pravidelné návštěvy zákazníků

  • vyhledávání nových zákazníků

  • zpracování návrhů kupních smluv

Profil kandidáta

  • reprezentativní a profesionální vystupování

  • být orientován na zákazníka

  • důležité je mít obchodního ducha a zkušenosti s technickým prodejem

  • vzdělání strojního nebo technického směru

  • zkušenosti v oblasti nákladní automobilové dopravy nebo autoprůmyslu

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Nabízíme fixní mzdu 30 000kč

  • Atraktivní bonusy ( průměrná mzda 50 000Kč a více )

  • Možnost dále se vzdělávat

  • Možnost karierního růstu

  • Služební automobil

  • Týden dovolené nad rámec zákona

  • Práce na home office

  • Další benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4143948  Datum zveřejnění: 17.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.