Jak Vám poradíme?

Power BI Specialist – full-time/part-time - Prague

Praha

Popis pozice

Hledáš novou výzvu, ve které můžeš uplatnit své zkušenosti s Power BI?
Vyznáš se v datech a baví Tě práce s nimi?
Chtěl/a bys s námi pracovat na zajímavých projektech? Pak hledáme právě tebe.
Co tě konkrétně čeká:

  • Správa a vývoj nástrojů reportingu (Power BI)

  • Sběr a analýza e-commerce dat, jejich interpretace, prezentace a extrapolace

  • Tvorba pravidelných reportů (týdenní a měsíční)

  • Interpretace získávaných dat pro kontinuální rozvoj E-commerce služeb a produktů

  • Vyhodnocování KPI

  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními

  • Velká část práce je ad-hoc, analýzy se vytváří dle aktuálních témat a problémů

Profil kandidáta

Nechybí ti:

☑️Nutná znalost a zkušenost s Power BI a Excel
☑️Umění se zaměřit na detail
☑️Analytické schopnosti
☑️Pokročilou znalost AJ

Nabízíme

Co ti ještě nabídneme?

✔️Pozice je na full – time / part – time (min. 30 hodin měsíčně), vše je o domluvě.
✔️Práce na HPP, nebo na IČO.
✔️Flexibilní pracovní doba s možností občasnými HO
✔️Máme fajn kolektiv – občas si zajdeme společně na pivo, už jsme byli na firemním golfu nebo beach volejbalu a pořádáme různé společné akce.
✔️Vedle těch vzdělávacích máme i benefity pro vlastní potřebu – můžou to být třeba stravenky nebo karta Multisport, se kterou se dostaneš do většiny fitek a bazénů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 4144131  Datum zveřejnění: 18.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.