Jednoduchý servis elektroniky – vše naučíme. Náborový bonus 3 000Kč a další výhody!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Nebaví tě stát u výrobního pásu a dokola dělat to stejné? Tak vyzkoušej něco nového. Třeba jednoduchou práci v servisu elektroniky! Navíc s výbornou dopravní dostupností a hromadou výhod. Znalosti nebo předchozí praxe nejsou potřeba — vše tě naučíme.

Čti dál a získej novou práci klidně už dnes!
Kontrola základních desek, kompletace notebooků, tabletů a mobil, testování funkčnosti a zadávání do interního systému.

Možná to zní složitě, ale všechno tě naučíme při důkladném zaškolení a díky našim přehledným manuálům nemůžeš šlápnout vedle!

Profil kandidáta

Přivítáme zkušenosti s pájením a základy angličtiny jsou výhodou.

Ani jedno však není podmínkou, důležitá je chuť pracovat a naučit se něco nového!

Uživatelská znalost práce na PC je ale nutností.

Nabízíme

A co tě u nás čeká?

  • práce pouze na ranní směny (jednosměnný provoz)

  • náborový bonus 3 000kč

  • týden dovolené navíc a sick day k tomu

  • stravenky 80 Kč – stravování v jídelně, u oběda výběr ze šesti jídel

  • firemní posilovna přímo v areálu

  • bonus za zkušenosti, narozeninové poukazy

  • odborná školení, možnost růstu a spousta dalších výhod!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4146486  Datum zveřejnění: 21.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.