Nástrojař - dobrá práce za rohem

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti jako zámečník nebo jste již v minulosti pracoval na údržbě? Zajímá Vás práce v technickém oboru a vyznáte se ve výkresové dokumentaci? Chcete mít dobrou mzdu a stabilní pracovní pozici v přátelském kolektivu? Tak se mi ozvěte a získejte dobrou práci.
Co budete v práci dělat?
  • Obsluhovat stroje a dělat zámečnickou práci.

  • Provádět údržbu a úpravy nástrojů.

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti v oboru (zámečnická / kovoobrábění).

  • Spolehlivost.

  • Pozitivní přístup k práci a týmovost.

Nabízíme

Za práci dostanete:
  • Dobrou mzdu a bonusy k tomu.
  • Náborový příspěvek 20 000Kč.
  • 13. a 14. mzdu.
  • Týden dovolené navíc.

  • Jídlo za pár korun.
  • Příspěvek na dojíždění a svozovou dopravu.
  • Firemní akce.

  • Zvýhodněné mobilní tarify.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tomáš Sirý
ID: 4151462  Datum zveřejnění: 30.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.