Obchodní zástupce - centrum Prahy

Praha

Popis pozice

Jste obchodní typ, který má rád výzvy a finančně nezastřešený strop?

Zrovna hledáme obchodního zástupce pro mezinárodní společnost zabývající se nejen drobným kancelářským zbožím.
Přidejte se do týmu a mějte pod sebou klienty, kterým pomáháte zlepšovat a zjednodušovat život v práci!

  • Akvizice nových klientů - velká součást pracovní náplně

  • Péče o stávající klienty ve vašem regionu Prahy

  • Prezentace a pomoc s výběrem produktů

  • Opravdu každodenní komunikace s klienty na osobní bázi

  • V pátek administrativní den

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání

  • Alespoň 4 roky zkušeností na obdobné pozici

  • Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič

  • Anglický jazyk výhodou, ale ne podmínkou

  • Komunikativní a reprezentativní osobnost

Nabízíme

  • Velmi motivující finanční ohodnocení

  • Auto i k soukromým účelům

  • Vysoká míra samostatnosti

  • Důkladné zaškolení

  • Příjemný podporující kolektiv

  • Když nebudete u klienta, tak můžete pracovat odkudkoliv - z domu, kavárny,...

  • Stravenky

  • Multisport karta

  • Týden dovolené navíc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4151463  Datum zveřejnění: 30.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.