Nástrojář/zámečník - mzda až 35.000 Kč

Olomoucký kraj

Popis pozice

Jste zruční a máte praxi na pozici strojního zámečníka? Ovládáte práci s plechem? Orientujete se v technické dokumentaci? Chcete pracovat v oblasti automotive? Neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes!

Nábor přímo do kmenového stavu, nejedná se o agenturní zaměstnání!

  • svařování plechů metodou TIG

  • měření a kontrola délkových rozměrů, geometrických tvarů, vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu

  • ruční obrábění a zpracovávání kovových materiálů řezáním, stříháním, pilováním, vrtáním, broušením

  • provádění údržby a opravy nástrojů

  • pokud máte němčinu na komunikativní úrovni a řidičský průkaz sk. B, tak máme pro Vás vyšší finanční ohodnocení a možnost kariérního růstu

Profil kandidáta

  • vzdělání v oboru strojní zámečník

  • praxe s tvářením kovového materiálu nutná - min. 2 roky

  • svářečský průkaz na ZK 141

  • orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci nástrojů

  • samostatnost, čtení tech. výkresů v 3D modelech

  • znalost vrtání materiálů

  • dvousměnný provoz

  • 7,5hod. pracovní dob

Nabízíme

  • mzda až 38.000 Kč - výše mzdy bude určena dle vašich zkušeností a výše praxe

  • přesčasy placeny ve výši 50 % navíc

  • příspěvek na stravu

  • dovolenou 188hod. (25dnů)

  • sportovní firemní akce

  • po zapracování růst mzdového ohodnocení

  • motivující příplatky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4151748  Datum zveřejnění: 30.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.