Přípravář lakovny

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Uvažujete o změně a hledáte práci ve stabilní firmě s moderním prostředím a fajn kolektivem? Rádi tmelíte, brousíte a lakujete? Hledáme šikovného přípraváře lakovny do CT parku v Modřicích, tak se nám ozvěte a staňte se součástí našeho týmu!
Co bude vaší náplní práce:

  • Tmelení, broušení a maskování dveřních rámů, oken a podobných dílů

  • Celková příprava produktu na jednotlivé fáze mokrého lakování

Profil kandidáta

Co požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru – např. truhlář, zámečník

  • Praxi v oboru – máte zkušenosti s broušením, tmelením, lakýrnickými pracemi

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Ochotu pracovat v směnném 11hodinovém provozu (6:00-17:00 / 19:00-6:00)

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Postupné navyšování mzdy podle šikovnosti

  • Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy) nebo stravenky

  • 25 dní dovolené

  • Body z Cafeterie, které můžete uplatnit v lékárně, optice nebo při cestování

  • Kartu Active Pass na sportování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Zvýhodněný mobilní tarif – zapojit můžete i svou rodinu a přátele

  • Zajištěnou dopravu z Brna firemním autobusem

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4152273  Datum zveřejnění: 31.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.