Team Leader oddělení vstřikování

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do zahraniční automotive společnosti se sídlem v Mošnově hledáme Team Leadera oddělení vstřikování.
Co Váš čeká?

  • organizace prací na údržbě nástrojů - opravy, úpravy, prevence
  • zajištění školení zaměstnanců a dohled nad nimi
  • spolupráce s oddělením kontroly jakosti a výroby
  • řízení a zlepšování procesu vstřikování a povrchů
  • vedení týmu (cca 10-15 osob)

Profil kandidáta

Koho hledáme?

  • kandidáta se znalostí a zkušeností s injekčním a povrchovým procesem
  • kandidáta se znalosít čtení výkresové dokumentace
  • praxe minimálně 5 let zkušeností v oboru (preferuje se vedení výroby automobilů)
  • velmi dobrá AJ

Nabízíme

Co Vám nabídneme?

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • prostředí mezinárodní automobilové společnosti s vyspělými produkty, know-how a velmi dobrou pověstí
  • flexibilní pracovní doba
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4152812  Datum zveřejnění: 31.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.