Jak Vám poradíme?

Senior recruiter v Praze

Praha

Popis pozice

Pracujte v týmu skvělých lidí pro ManpowerGroup, jedničku na trhu personálních agentur! U nás vás čeká práce, při které budete v neustálém kontaktu s kandidáty i našimi klienty!

Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a emailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Chcete se podílet na rozvoji profesionálního recruitmentu? Pak hledáme právě vás!

Rozšiřte naše řady! Pošlete nám životopis a motivační dopis. Čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou, moderní kancelář v centru Prahy ve Florentinu, skvělý tým, možnost home office, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.
Každý den se budete věnovat recruitmentu a komunikaci s kandidáty a klienty. Čeká vás aktivní vyhledávání nejlepších kandidátů a jejich oslovování s pracovními nabídkami našich klientů. Nejčastěji budete kandidáty vyhledávat v naší interní databázi a na sociálních sítích (LinkedIn, Facebook). Po pohovoru budete doporučovat ty nejvhodnější z nich našim klientům, se kterými budete budovat dlouhodobé partnerské vztahy.

I když jsme mezinárodní společností, nevstoupíte do anonymní korporace - po celé České republice najdete komorní týmy nadšených lidí, kteří se chtějí v práci také bavit.

Profil kandidáta

Máte-li alespoň dvouletou praxi v recruitmentu, ovládáte angličtinu (minimálně na úrovni B2), vlastníte ŘP a baví vás propojovat nadšené kandidáty s kvalitními projekty, jste pro nás ideální člověk!

Pokud nemáte zkušenosti s náborem, ale máte naopak praxi ze sektoru bankovnictví, B2B, real estate či life science, recruitment vás naučíme!

Nabízíme


  • plný i zkrácený úvazek (minimálně 30 h týdně)

  • hybridní model práce - v kanceláři 2krát-3krát týdně a zbytek týdne můžete pracovat odkudkoliv

  • propracovaný systém vzdělávání a školení

  • fixní mzdu a bonusový systém

  • podporu vašich aktivit obchodním týmem, který dokáže otevřít dveře u všech klientů a profesionálním oddělením marketingu

  • příležitost stát se v budoucnu team leaderem, mentorem a lektorem

  • možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)

  • nástup dle vašich možností

  • množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, možnost práce na home office, sick days, Multisport kartu, Cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Hlaváčová
+420 734 685 710
ID: 4152815  Datum zveřejnění: 31.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.