Koncipient/ka do oddělení pracovního práva

Praha

Popis pozice

Hledá se koncipient/juniorní advokát do prestižní kanceláře v Praze!
Jste absolvent, máte před státnicemi? Chcete se učit od těch nejlepších a mít možnost se kariérně posouvat?
Dejte nám o sobě vědět!
Čeká Vás práce na různorodých projektech s přesahem i do jiných právních oblastí, což může být výhodou při následné přípravě na advokátní zkoušky. Na těchto pozicích budete mít příležitost spolupracovat na různorodých transakcích se seniornějšími právníky včetně partnerů a získat od nich cenné zkušenosti.

Profil kandidáta

  • Zkušenosti nebo zájem o oblast litigací.

  • Mít výbornou znalost českého a anglického jazyka (minimálně úroveň C1).

  • Být schopný/á pracovat v týmu i samostatně.

  • Být všestranný/á, zodpovědný/á, proaktivní a odolný/á vůči stresu.

  • Mít analytické myšlení, samostatně myslet, hledat a vymýšlet kreativní řešení.

  • Ovládat MS Office.

Nabízíme

  • Kompletní zaškolení v daných právních oblastech.

  • Zajímavou a všestrannou práci, která Vás připraví na advokátní zkoušky.

  • Možnost učit se od zkušenějších kolegů a zdokonalovat se ve svém oboru.

  • Práci na těch nejzajímavějších kauzách, příležitost pracovat pro prestižní klientelu.

  • Práci v moderním a dynamickém prostředí v samotném centru Prahy.

  • Dlouhodobou spolupráci a možnost kariérního růstu.

  • Výborné finanční ohodnocení dle zkušeností.

  • Stravenky.

  • Multisport a/nebo Multipass kartu.

  • 4 sick days.

  • 25 dní dovolené.

  • Mobilní telefon nebo tarif pro Vaše zařízení.

  • Možnost účastnit se firemních akcí.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4152816  Datum zveřejnění: 31.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.