Manager BOZP, PO a ochrany životního prostředí

Středočeský kraj

Popis pozice

Vyhovuje vám práce ve výrobní společnosti?
BOZP, PO a ochrana životního prostředí jsou vaše odvětví?
Láká vás práce ve velké a stabilní společnosti?
Pak pro vás máme možná vhodnou nabídku!

  • Odpovědnost za řízení BOZP, PO a ochranu životního prostředí v rámci společnosti

  • Správa a aktualizace související dokumentace

  • Koordinace malého týmu externích zaměstnanců

  • Spolupráce s externími agenturami na přípravě školení

  • Analyzování a navrhování řešení problémů souvisejících s ochranou životního prostředí a ekologie

  • Sledování legislativních změn a zajištění souladu interních postupů a pravidel s obecně platnou legislativou

  • Kontrola dodržování legislativy v oblasti BOZP, PO a EHS standardů na pracovištích - preventivní kontroly

  • Spolupráce při šetření pracovních úrazů, vyhodnocování příčin a navrhování preventivních opatření

Profil kandidáta

  • Středoškoškolské vzdělání (technického směru výhodou)

  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok a více

  • Osvědčení odborně způsobilá osoba v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb., v platném znění

  • Osvědčení odborně způsobilá osoba PO dle zákona č. 133/1985 Sb., v platném znění,

  • Osvědčení odborně způsobilá osoba v životním prostředí výhodou

  • Znalost AJ výhodou

  • Zkušenost z výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti s více než stoletou historíí

  • Odpovídající mzdové ohodnocení

  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Týden dovolené navíc

  • Dotované stravování v areálu společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4153189  Datum zveřejnění: 1.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.