DevOps Engineer pro zajímavé a komplexní aplikace

Praha, Česko

Popis pozice

Náš klient vytváří a vyvíjí zajímavé a komplexní aplikace pro Vodfone, Hypoteční banku, O2 family, Renomii a mnoho dalších významných zákazníků.

20ti členný agilní tým pracuje na různých klientských projektech a také na rozvoji těch interních.

Protože nejsou direktivně řízená firma, která se na vše dívá jen přes business, všichni členové týmu mají možnost se podílet na jejím směřování.

Chcete se podílet s nimi?

  • Tvorba rozsáhlých webových aplikací a microservis

  • Vytváření interní infrastruktury a návrhu infrastruktury pro klienty, vč. implementace

  • Řešení problémů s nasazením produktu, výkonem, diagnostikou, monitorováním i optimalizací výkonu

  • Kooperace s významnými klienty, jakými jsou např. Vodafone, O2 Family nebo Renomia a podíl na dalších zajímavých projektech

  • Pravidelné stand-upy s týmem, vzájemné předávání zkušeností

Profil kandidáta

  • Znalost Linuxu na úrovni administrátora (instalace, konfigurace, skripty, networking, bezpečnost, update, ansible apod.)

  • MySQL, PostgreSQL, Redis

  • Docker, Kubernetes, případně OpenShift, ElasticSearch, Terraform, Consul, Nomad

  • Cloud Platform (MS Azure, AWS apod.)

  • Infrastructure as a Code i výstavby CI/CD (GitOps, Jenkins apod.)

Nabízíme

  • Podpora v rozvoji v kterékoli ze složek pracovní náplně

  • Ze vzdělávacích benefitů: knížky, online kurzy i vstupné na konference a školení podle toho, co vás zajímá

  • Fajn kolektiv, pořádáme různé akce - golf, beach volejbal, pivo

  • Pružná pracovní doba, možnost home office

  • Vedle těch vzdělávacích benefitů lze využít i benefity pro vlastní potřebu – můžou to být třeba stravenky nebo karta Multisport

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4153392  Datum zveřejnění: 1.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.