Senior Účetní do malé rodinné firmy - Praha 5

Praha

Popis pozice

Malá rodinná společnost jenž se zabývá vedením účetnictví, daňové evidence a daňového poradenství v oblasti správy a řízení podnikových financí, hledá do svého týmu senior finanční účetní.

  • komplexní zpracování účetnictví pro smluvní partnery v systému POHODA a Navision

  • účtování faktur přijatých a vystavených

  • účtování pokladny, bank, interních dokladů, kurzových rozdílů, časového rozlišení, mezd, odpisů, cestovného

  • čištění saldokont, inventarizace účtů

  • komunikace s klienty, FÚ, ZP a ČSSZ

  • vytváření reportů a výstupů

  • na starosti cca 5-7 klientů

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání

  • AJ na úrovni alespoň B1 (občasná komunikace s klienty)

  • zkušenosti se zpracováním komplexního účetnictví (mzdy výhoda

Nabízíme

  • spolupráce na HPP nebo IČO

  • příjemné rodinné prostředí na Praze 5

  • Home office 2x týdně

  • flexibilita

  • telefon, laptop

  • 5 týdnů dovolené

  • možnost vlastního benefitu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4154189  Datum zveřejnění: 2.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.