Key Account Manager - TZB

Praha

Popis pozice

Společnost poskytující komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky hledá do svého týmu technického nadšence na pozici Key Account Manager, který bude z 90 % pečovat o stávající zákazníky a z 10 % vyhledávat i nové obchodní příležitosti. Vašimi zákazníky budou projektanti, montážní a stavební firmy, velkoobchody, developeři i koncoví zákazníci. Pracoviště v okrese Praha – východ.

  • péče o zákazníky ve svěřeném regionu (Praha a severní Čechy)

  • zpracování poptávky zákazníků

  • poskytování technických konzultací

  • návrh řešení

  • rozvíjení potenciálu u stávajících zákazníků

  • částečně i vyhledávání nových obchodních příležitostí u projektantů, montážních a stavebních firem, velkoobchodů, developerů a koncových zákazníků

  • monitoring konkurence

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru

  • zkušenosti s TZB nebo elektro produkty podmínkou!

  • alespoň středně pokročilá znalost AJ (občasná komunikace v rámci společnosti)

  • reprezentativní vystupování

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení ve výši 50 000 – 80 000 Kč

  • nezastropované měsíční bonusy

  • mobil, notebook a služební vůz i k soukromým účelům

  • stravenky

  • přátelské pracovní prostředí

  • pečlivé produktové zaškolení

  • smlouva na HPP na dobu neurčitou

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4154366  Datum zveřejnění: 3.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.