SW programátor průmyslové automatizace/ PLC programátor

Liberecký kraj

Popis pozice

  • Navrhovat a specifikovat detaily automatizačních systémů

  • Navrhovat hardware a software pro realizaci výroby automatizačních výrobních celků

  • Vytvářet funkční popisy a programovat SW aplikace

  • Podílet se na výrobě, instalaci a uvedení zařízení do provozu u zákazníka v ČR i zahraničí

  • Vytvářet technickou dokumentaci

  • Navrhovat inovace a nové SW technologie, optimalizovat technická řešení

  • Poskytovat technickou podporu koncovým zákazníkům ve spolupráci se servisním oddělením.

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru

  • Praxe alespoň 3 a více let v oblasti PLC programování nebo konfigurace automatizačních aplikací

  • Výhodou znalost STEP 7, WIN CC, Tia Portal a automatizační aplikací SCADA

  • Oprávnění dle vyhl. 50/1978 Sb.

  • Základní znalost robotů KUKA, ABB, FANUC výhodou

  • AJ nebo NJ na úrovni komunikačních dovedností výhodou

  • Zkušenost s oblastí automotive výhodou

  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba

  • Možnost Home Office

  • Jazykové kurzy

  • Pastelkovné

  • Sportovní a kulturní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Šafaříková
+420703865288
ID: 4154649  Datum zveřejnění: 3.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.