Jak Vám poradíme?

Montér kuchyní a nábytku

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro ryze českou, nábytkářskou firmu, která se zabývá výrobou designových produktů, hledáme posilu do týmu montérů. Zkušenosti jsou vítány, ale pozice je otevřená i pro šikovné lidi bez předchozí praxe.

  • Montáž nábytku a kuchyní u zákazníků, včetně rozvozu

  • Práce neustále v pohybu

  • Řízení dodávky v rámci montáží

  • Práce s moderním vybavením

  • Montáže i u zákazníků v zahraničí

  • Pracovní doba 6:00 - 14:30, 14:30 - 23:00

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

Profil kandidáta

  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány, ale nejsou podmínkou

  • Fyzická zdatnost

  • Manuální zručnost

  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • Mzda 35.000 - 40.000Kč

  • Závodní stravování - dovoz z restaurace, z poloviny hrazené firmou

  • Bonusové finanční ohodnocení během roku

  • Občerstvení na pracovišti zdarma

  • Velmi často zaměstnanecké dny (různé pochutiny, chlebíčky atd.)

  • Vybavení pracovními pomůckami a kvalitním, moderním nářadím

  • Dlouhodobý pracovní vztah

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Vojtěch Dítě
ID: 4156064  Datum zveřejnění: 6.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.