SW/FW Developer

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáme nadšeného FW/SW developera do společnosti, která působí na telekomunikačních trzích jako systémový integrátor a dodavatel komunikačních sítí nové generace. Rozšiřují tým a proto hledají nového nadšeného kolegu.

Propojují ve svých řešeních systémy kybernetické, fyzické a provozní bezpečnosti do jednoho celku. Zaměřují se zejména na informační a situační management, který integruje a koreluje informace ze systémů a senzorů za účelem získání přehledu o dané situaci a následného efektivního zvládnutí jejího řešení.
Na této pozici budete:

  • Vyvíjet SW/FW embedded systémů pro telekomunikační techniku, energetiku a drážní sektor

  • Navrhovat nová programová řešení a spolupracovat při jejich testování

  • Implementovat / programovat jednotlivé FW/SW komponenty

  • Pracovat na generační obměně stávajících produktů z drážního a energetického segmentu.

  • Návrh a rozvoj unifikovaného ekosystému autonomního řízení decentralizovaných systémů.

Profil kandidáta

Požadavky

  • Praktické zkušenosti s programováním v jazyce C (případně C++)

  • Programovat pro Linux OS a zkušenost se skriptováním

  • Přehled o komunikačních protokolech (Ethernet, TCP/IP…)

  • VŠ vzdělání v oblasti telekomunikací, elektroniky nebo IT, případně SŠ vzdělání v kombinaci se zkušeností s vývojem SW/FW

  • Znalost AJ umožňující čtení odborné dokumentace

Výhodou

  • Znalost nějaké konkrétní platformy (např. ARM)

  • Zkušenost s architekturou mikrokontrolerů

  • Zkušenost s programováním periférií sériových rozhraní (SPI, I2C…)

  • Znalost elektroniky a HW

  • Zkušenost s verzovacími systémy (GIT / SVN)

Nabízíme

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí

  • Rozmanitou pracovní náplň, zajímavé projekty

  • Možnost učit se novým věcem a odborně růst

  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby

  • Týden dovolené navíc nad zákonný rámec – celkem 5 týdnů dovolené

  • 3 dny zdravotního volna Sick Days (hrazené zaměstnavatelem)

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Příspěvek na stravování – možnost závodního stravování v místě pracoviště

  • Zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel

  • Výhodné ceny služeb mobilního operátora i pro rodinné příslušníky

  • Nástup možný ihned, ale není nezbytnou podmínkou – rádi na vás počkáme

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
David Veverka
+420702153281
ID: 4157611  Datum zveřejnění: 8.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.