Obchodní zástupce - farmacie - severní čechy

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Skvělá příležitost pro obchodního nadšence! Baví Vás práce v terénu a rádi komunikujete? Nechte se vtáhnout do světa farmacie a pracujte pro firmu, která se zabývá výrobou léků a podílejte se na něčem smysluplném!

Náš klient není žádný korporát. Mateřská firma je na Slovensku a od roku 2019 působí i na českém trhu. Teď nově budují obchodní tým medicínských reprezentantů, který pokreje celou ČR. Takže okruh Vašeho působení bude upraven na míru podle toho, kde je Vaše současné bydliště!
Vaší náplní práce budou návštěvy klientů a rozvíjení vztahů s nimi. Jedná se převážně o lékaře a lékárny. Na každý měsíc budete mít nastavené cíle, kolik návštěv v daném regionu byste měl/a zvládnout. Zároveň se budete podílet na přípravě seminářů pro odbornou veřejnost a budete reprezentovat firmu na různých odborných akcích a seminářích. Pozice je to pestrá a se stereotypem se určitě nesetkáte.

Profil kandidáta

Jako ideální kandidát/ka byste měl/a mít zkušenost na obdobné pozici. Farmacie je výhodou, ale ne však podmínkou. Firma si Vás ráda zaučí a vy tak dostanete šanci se přiučit něčemu novému. Dále by Vaší silnou stránkou určitě mely být prodejní a komunikační dovednosti. Na této pozici se pořád něco děje, takže hledáme osobnost, která umí dobře zvládat rychlé změny a bude neustále vyvíjet aktivitu, která by zlepšila plnění prodejních cílů.

Určitě by také bylo dobré, kdyby Vaše současné bydliště bylo alespoň v jednom z daných regionů: Liberecký, Ústecký, Královehradecký nebo Pardubický. Oblast Vašeho působení může být pak upravena Vám na míru.

Důležité je pro nás i to abyste byl/a aktivním řidičem/kou, vzhledem k tomu, že budete navštěvovat lékaře a lékárný v různých krajích. K tomu Vám firma poskytne služební automobil.

Nabízíme

My Vám na oplátku můžeme nabídnout:

  • nadstandardní finanční ohodnocení a kvartální bonusy za dosažené výsledky

  • automobil, mobil a notebook

  • příjemný, mladý a na úspěch orientovaný kolektiv

  • dovolenou navíc

  • příspěvek na stravování

  • sick days

  • home office

  • teambuildingové akce v horách

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4157894  Datum zveřejnění: 8.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.