Koordinátor/tlumočník pro UA zaměstnance

Cheb, Česko

Popis pozice

KOORDINÁTOR/TLUMOČNÍK

  • Efektivní koordinace zaměstnanců u klienta

  • Tlumočení z a do ukrajinského/českého jazyka zaměstnanců u klienta
HLAVNÍ ODPOVĚDNOSTI

● koordinace směny zaměstnanců u klienta

● tlumočení na základě pokynů od nadřízeného/klienta, překlad materiálů od klienta/pobočky

● vyřízení lékařských prohlídek se zaměstnanci

● denní komunikace a výměna důležitých informací s klientem/týmem

● zajištění správného a včasného toku informací a jejich předání UA zaměstnancům dle komunikační matice

● řešení dotazů ohledně pracovně právní dokumentace, mzdy zaměstnanců, výplatních pásek, pracovní neschopnost, potvrzení ke zdravotnímu pojištění, atd.

● pružně reaguje na požadavky klienta a řeší přesuny zaměstnanců mezi pracovišti - směny

● vedení jmenného seznamu zaměstnanců a kontrola docházky

● kontrola obsazenosti směny a předání informací vedoucím linek, vedoucí výroby, personálnímu oddělení

● tvorba koridoru přesčasů, její předání zaměstnancům, vedoucím linek

● obchůzky veškerých pracovišť na dané směně s cílem zabezpečit plynulý a bezchybný provoz

● zajištění zastupitelnosti v případě vzniklých neočekávaných absencí – obvolání zaměstnanců, kteří vyhovují v rámci koridoru přesčasů

● informování klienta/personálního oddělení o žádostech dovolených zaměstnanců, po (ne)schválení klientem informování zaměstnance

● realizace založení bankovních účtů pro zaměstnance dle pokynů nadřízeného/personálního oddělení

● Problémy ○ ad hoc (drobné) - okamžité řešení a informování personálního oddělení, vedoucích

○ velké (zrušení směny, závažný pracovní úraz, velká absence...) - neprodlené informování případná práce na směně

● pomoc při ubytování na ubytovně

Profil kandidáta

  • ochota chodit na směnný provoz

● český jazyk - min. komunikační znalost ústní i písemná forma

● koordinační a komunikační schopnosti

● proaktivita, odolnost, vytrvalost

● schopnost koordinovat a podporovat svěřený tým

Nabízíme

  • základní měsíční mzdu - 33.588,- (199Kč/hod)

  • bonus až 5.000,-

  • 5 týdnů dovolené

  • 1x jídlo denně zdarma

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hana Jančárková
+420607006028
ID: 4158113  Datum zveřejnění: 8.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.