Seřizovač/údržbář - bez nočních!

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Do klidného a čistého pracovního prostředí výrobní společnosti ve Frenštátu pod Radhoštěm hledáme šikovného kandidáta na pozici technického údržbáře/seřizovače strojů!
  • Technická údržba svěřené části výroby
  • Opravy, nastavování strojů - jednoduché mechanické lisy, vstřikolisy aj.
  • Práce v 2 směnném provozu - ranní a odpolední

Profil kandidáta

  • zkušenost s výměnou nástrojů, případně demontáží strojů - velkou výhodou
  • technická zdatnost - vítáme kutilskou dovednost
  • dobrý zdravotní stav (práce ve stoje, v sedě, v předklonu, častá chůze)
  • znalost elektrozařízení - výhodou

Nabízíme

  • HPP na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
  • Pohodová atmosféra ve firmě
  • odpovídající platové ohodnocení
  • kompletní zaškolení
  • práce v čistém a klidném prostředí
  • 2 směnný provoz
  • pracovní doba pondělí až pátek (víkendy volné), bez svátků
  • celozávodní dovolená v letních měsících a o Vánocích
  • dotované stravování v místě závodu, 5 jídel
  • příplatky za práci přesčas, odpolední směnu, příplatky za noční práce
  • docházkový bonus

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4159117  Datum zveřejnění: 10.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.