Angular Developer - remote/onsite - celá ČR - junior/senior

Práce z domu

Popis pozice

Atraktivní pracovní nabídka nejenom pro juniory, ale i pro zkušenější IT programátory, se znalostí Angularu, kteří se budou podílet na převážně na produktu e-Point, který společnost sama vyvíjí.

Regulátory e-Point.M poskytují technické prostředky pro automatické monitorování dohodnutého energetického diagramu (teplo, elektřina, zemní plyn).

Jedná se o distributora pro Českou a Slovenskou republiku.

Kancelář sídlí v Praze 5, oblast Smíchov, je možnost pracovat v kanceláři, nebo remote spolupráce odkudkoliv z ČR.

  • SW development, především frontendové části produktu

  • Následná správa a údržba produktu e-Point.

  • V případě zájmu přesah i do backendové části

Profil kandidáta

  • Nutná znalost s Angular frameworkem - zvážíme juniory i seniory

  • Především zkušenost s frontend vývojem(nebo možné využití na Fullstack), ideální praxe kolem 1–2 roků, případně i zkušenější

  • Technická angličtina (zejména v psané formě), komunikační jazyk čeština

  • Výhodou SCRUM, GIT (GITLAB) a Atlassian Jira

  • Práce je možná buď z kanceláře v Praze 5, nebo full remote (první týden zaučení v Praze).

Nabízíme

Nabídka obsahuje:

  • Samozřejmě služební telefon a počítač - v případě HPP

  • Flexi začátek i konec pracovní doby, případně spolupráce na IČO + full remote odkudkoliv z ČR

  • Flexipassy, čerstvé ovoce na pracovišti

  • Příspěvek na dopravu, stravenky, dovolenou 5 týdnů, občerstvení v kanceláři (Nespresso, čaje, limonády…), Příspěvek na sport, kulturu, volný čas, Multisport karta, sickdays, firemní akce a krásné nové kanceláře s výhledem na Prahu ?

  • Práce na HPP nebo IČO

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Kotýnková
+420 725 597 101
ID: 4160129  Datum zveřejnění: 12.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.