Obchodní zástupce v české společnosti

Středočeský kraj

Popis pozice

Menší česká společnost s přátelským prostředím zabývající se prodejem hutního materiálu, hledá do svého týmu obchodního zástupce, který bude mít na starost převážně vyhledávání nových obchodních příležitostí, péči o stávající zákazníky a komunikaci s dodavateli. K dispozici Vám budou kolegové z back office, kteří pro Vás budou zpracovávat veškeré administrativní podklady. Pozice je vhodná pro muže i ženy, kterým vyhovuje trávit čas v terénu se zákazníky, ale i v kanceláři s kolegy. Pracoviště Berounsko.

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí (B2B)

  • péče o stávající zákazníky a následné rozvíjení jejich potenciálu

  • komunikace s dodavateli

  • plnění plánovaného obratu

  • příprava cenových nabídek

  • uzavírání smluv se zákazníky

Profil kandidáta

  • skvělé obchodní dovednosti

  • řidičský průkaz skupiny B

  • ochota cestovat za zákazníky po celé ČR

  • technické vzdělání nebo zkušenosti v technickém odvětví velkou výhodou

  • znalost angličtiny nebo němčiny výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • vysoké nezastropované kvartální bonusy

  • smartphone, notebook a služební vůz i k soukromým účelům

  • týden dovolené navíc

  • flexibilní pracovní doba

  • prostředí menší přátelské společnosti

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned či dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4161265  Datum zveřejnění: 14.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.