Skladník s obsluhou VZV - pouze ranní směna!

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovnou posilu. Místem pracoviště je Hulín.

  • přijímat zboží a materiál na sklad od dopravce a následně jej vydávat pracovníkům výroby

  • manipulovat se zbožím a materiálem pomocí motorového vysokozdvižného vozíku

  • vést jednoduchou skladovou evidenci

  • provádět průběžné inventurní práce

Profil kandidáta

  • máte platný průkaz na VZV (propadlý lze obnovit)

  • zkušenost ve skladu

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení v závislosti na výkonu a přístupu k práci

  • půlroční a roční prémie

  • za každý odpracovaný den 110 Kč na stravenkovou kartu a to s příspěvkem zaměstnavatele

  • teplý oběd ve firemní jídelně ( výběr ze 4 jídel)

  • 5 týdnů dovolené a další placené volno při významných událostech (svatba, narození dítěte, apod.)

  • příspěvek na penzijní spoření ve výši 3 % z hrubé mzdy

  • pravidelný příspěvek na volný čas, kulturu a zdraví ve formě benefitních poukázek Edenred

  • respirátory, desinfekce a očkování proti chřipce, protože na zdraví našich zaměstnanců nám záleží

  • finanční odměny při životním a pracovním výročí

  • a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4162073  Datum zveřejnění: 14.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.