Elektroúdržbář - flexibilní pracovní doba!

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Jste manuálně zručný šikula a nebojíte se elektřiny? Máte zkušenosti s údržbou strojů ve výrobě či jste čerstvým absolventem a hledáte svou první pracovní příležitost?

Na pozici Elektroúdržbáře v Hradci Králové přijmeme jak zkušeného mazáka, tak i zaškolíme juniora bez praxe!

Náplň práce:

  • údržba strojů a dalších elektrických zařízení

  • pravidelný servis, preventivní údržba, řešení nenadálých poruch a jejich náprava

  • objednávání náhradních dílů, hlídání revizí

  • pomoc kolegům ve výrobě při řešení technických problémů

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ vzdělání (elektro, technika)

  • technická zručnost

  • šikovnost a pečlivost

  • chuť do práce a dlouhodobá spolehlivost

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu

  • pestrou práci v kusové výrobě

  • 5 týdnů dovolené

  • závodní stravování

  • příspěvek na penzijko

  • vánoční prémie

  • a další firemní benefity a dárky...

Zaujala Vás nabídka? Pak piště, volejte nebo rovnou reagujte přes "odpovědět" a já Vás budu kontaktovat!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4162322  Datum zveřejnění: 15.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.