Zkušený zámečník na ranní směnu Štěstí

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme zkušeného zámečníka ve Štětí!

Pracovat budete především na ranní směnu, ale počítejte také s nutností občasných zástupů za kolegy na nepřetržitém provoze.

Nástup možný IHNED nebo dle vašich potřeb.

  • Provádění výměny a oprava zařízení nebo jejich částí

  • Samostatné odstraňování jednoduchých provozních závad dle zadání

  • Výměna ložisek

  • Seřizování výrobních zařízení

  • Opravy rotačních strojů

Profil kandidáta

  • Praxe s údržbou v průmyslovém provoze min. 1 rok

  • Ochota pracovat ve směnném provoze!

  • Technické myšlení, flexibilita

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní – obor zámečník)

  • Ochota učit se novým věcem

  • Schopnost práce v týmu

  • Samostatné rozhodování

  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Nástupní mzda dle zkušeností

  • 14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup

  • 29.000,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy

  • 6.000,-Kč příspěvek na dopravu

  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování

  • Vysoké věrnostní odměny

  • 25 dní dovolené

  • Firemní akce pro celou rodinu

  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4163860  Datum zveřejnění: 17.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.