Skladník – expedice zboží - Super výdělek 215 Kč/hod.

Středočeský kraj

Popis pozice

Pojďte pracovat do nejmodernějšího logistického centra v Buštěhradu u Kladna. Máte zkušenosti s prácí ve skladu, například s manipulací se zbožím? Nabízíme stabilní práci v příjemném prostředí s fajn partou lidí.

  • čeká Vás manipulace se skladovou technikou

  • vychystávání zboží na základě přijatých objednávek

  • kontrola kvality zboží

Profil kandidáta

  • hlavním požadavkem je manuální zručnost a pečlivost

  • dobrý zdravotní stav a fyzický kondice

  • znalost českého jazyka na komunikativní úrovni

  • nutná je i plnoletost

  • preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme

  • smlouvu na DPČ

  • plynulé navázání ze smlouvy na DPČ na hlavní pracovní poměr (HPP) po dvou měsících

  • dlouhodobou spolupráci

  • mzdu 215 Kč/hod.

  • směny ranní

  • směny v délce 6 hodin

  • možnost záloh a mnoho dalšího

  • nástup ihned nebo dle dohody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4164239  Datum zveřejnění: 18.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.