Náborář / Recruiter

Jihočeský kraj

Popis pozice

Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s náborem a rádi byste se posunuli v personalistice zase o krůček dál? Mezinárodní výrobní společnost nabízí příležitost být u rozjezdu nových projektů, které Vám tuto možnost do budoucna umožní.

  • Správa agendy a kompletní zastřešení náborového procesu

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s náborem zaměstnanců ve výrobní společnosti

  • Samostatnost, organizační schopnosti

  • Dobrá schopnost komunikace a týmové spolupráce

  • Komunikativní znalost angličtiny (min. B1)

  • Dobrá znalost MS Office

  • Pečlivost

Nabízíme

  • Profesní růst a zapracování při rozjezdu nového projektu

  • Motivační mzdové ohodnocení + 20% prémie

  • 13. a 14. mzda

  • Moderní pracovní prostředí

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Odborné vzdělávání a pravidelná školení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4165199  Datum zveřejnění: 20.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.