Plánovač logistiky

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro automotive společnost hledáme zodpovědnou osobu se zkušenostmi z logistiky, která by si vzala na starost zajišťování materiálu pro výrobní závody ve střední a východní Evropě.

Pokud máte komunikativní angličtinu a nebojíte se nových výzev, čtěte dál!
Vaší náplní práce bude řízení vztahů s dodavateli a komunikace s výrobním závodem, jak v českém, tak anglickém jazyce. Budete mít na starost výpočty MRP, vytvářet a uvolňovat objednávky surovin a řešit nedostatky materiálu v závodě. Dále Vás bude čekat zajišťování balení RM a sledování nedostatků v plnění cílů. V neposlední řadě budete pozorovat výkon dodávky dodavatelem a plánovat přepravy.

Profil kandidáta

Abyste byli vhodný kandidát na tuto pozici, je nezbytné mít už nějakou předešlou praxi z logistiky, ale nebojte, tato pozice je vhodná jak pro Seniora, tak i pro Juniora, který se chce naučit více ze světa logistiky. Určitě se také neobejdete bez komunikativní znalosti anglického jazyka a velkou výhodou Vám bude znalost SAPu. Pokud budete mít zkušenosti z automotive prostředí, bude to další významné plus.

Nabízíme

Na oplátku Vám nabízíme stabilní zaměstnání v neustále se rozvíjející firmě, roční bonus 15 % z příjmu, 5 týdnů dovolené a stravenky. Dále také Multisport kartičku, abyste si mohli užít volný čas mimo práci naplno a další různé benefity v podobě očkování proti chřipce, masáže nebo kafetérie. Díky flexibilní pracovní době si můžete zvolit začátek a konec práce a můžete využít i občasné práce z domova.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4165673  Datum zveřejnění: 21.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.