Vedoucí výroby v automotive

Kraj Vysočina

Popis pozice

Pro strojírenskou mezinárodní společnost s hlavními klienty Porsche, Audi a BMW hledám zkušeného manažera výrobního oddělení, který bude dohlížet na jeho celkový chod a výsledek.

  • Zajištění chodu výroby na oddělení třískového obrábění,

  • Zodpovědnost za řešení technických problémů spojených s výrobním procesem,

  • Plánování výroby a zajištění jejího chodu,

  • Vedení týmu 30 spolupracovníků,

  • Optimalizaci výrobních procesů a návrhů na jejich zlepšení.

Profil kandidáta

  • Praxe na vedoucí pozici alespoň 2 roky,

  • Vzdělání technického zaměření,

  • Zkušenosti s procesem obrábění,

  • Angličtina výhodou.

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti

  • Zaškolení v podobě kurzů a potřebných certifikátů

  • 25 dní volna

  • Příspěvek na dopravu

  • Benefitní peněženka

  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Odměny při pracovních a životních výročích

  • Firemní akce pro zaměstnance

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4168156  Datum zveřejnění: 23.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.